A Honor Roll

Seniors: Brian Bauch, Alexys Daniels, Amanda DeGuire, Christa Dutscheck, Jerrod Foust, Jamie Hernandez, Aaron Kaiser, Tawny, Knutson, Ryann Mayer, Mikayla McNally, Lindsey Murphy, Tyler Reichel, Abigail Saunders, Miles Saylor, Marcus Sterbenz, Taylor Stott, Claire Taubel, Anastasia Texley, Remington Trewyn, Jillian Vandaver, Noah Waltemath, Colin Wesolek, Trenton Whipple, Everett Winters, Kayden Yoss

Juniors: Jenna Bistodeau, Alysha Daniels, Vanessa DeGuire, Emily Herried, Lydia King, Holden Manhart, Nickolas Manville, Mekenzie Mootz, Britanie Murphy, Cole Parrish, Sandra Sienicki, Erin Smelcer, Bronson Stark, Gracie Teumer, Clayton Vogele, Selina Walters, Audrey Williams, Logan Williams, Cloe Winters, Sayre Wyman, Isaiah Zavala

Sophomores: Machaela Exner, Riley Ganther, Miah Hansen, Hannah Horak, Zoe Kimball, Julia Klafka, Elena Marquez, Kylee Moore, Jaron Murphy, Scot Musso, Sheridan Reichel, Kyra Saylor, Camille Taubel, Kendra Trewyn, Agne Vaitkeviciute, Vladimir Wandler, Natalie Weckesser, Gabrielle Wilhorn

Freshmen: Gabriella Arbanas, Hailey DeGuire, Rio Duran, Isaiah Herried, Trevyn Knickelbein, Andrew McNally, John Murray, Jasmine Popp, Anna Renner, Scarlet Rubel-Healy, Anetha Vogele, Jaylyn Warner

Eighth Grade: Daniel Bunk, Allison Ganther, Addelyn Playman, Paige Uksas, Valerie Williams, Anna Zavala

Seventh Grade: Elizabeth Arbanas, Sophia Boudreau, Sarah Bunk, Hayden Clark, Jude DeGuire, Paige Lowery, Kaitlyn Mallory, Marysta Saylor, William Van Hoof

Sixth Grade: Xander Krutke, Orion Lorenz, Angelina McNally, Ava Nault, Aubrianna Ostrum, Chloe Rubel-Healy, Mia Wyman

B Honor Roll

Seniors: Jaqueline Becerra, Sophia Becerra, Branden Becker, Justice Bennett, Katlyn Georgeson, Simon Glavin, Tylor Kiesling, Lukasz Koluch, Noelle Ladwig, Isabell Negaard, Jacob Pangborn, Jared Stout, Taylor Swiger, Connor Uksas, Megan Van Meter, Jacob Wicka, Parker Wilson, Elijah Zavala

Juniors: Lorenzo Arbanas, Nathaniel Bodi, Anna Dunnick, Amanda Herrmann, Braedynn Jones, Faith Tunks

Sophomores: Danielle Becker, Mackenzie Beranek, Trenton Bezemek, Roger Daniels, Genevieve Janczak, Trey Jensen, Rachel Lambert, Brianna Manville, Lane Meltesen, Dustin Montgomery, Somer Nolte, Brennen Reilly, Kaleb Rhodes, Amber Seifert, Alicia Suzda, James Warner, Megan Wesolek

Freshmen: Jayde Bohn, Loralye Callaway, Alexandra Cattron, Cody Cichy, Aaron Duellman, Joseph Dunnick, Isaac Elliott, Dawson Fornander, Kayelyn Hadley, Sarah Jackson, Kaelyn Knezovich, Abbigayle Pulley, Alissa Saunders, Kaylee Stainbrook, Josephine Teumer, Mackenzie Wilkinson, Logan Williamson, Brianne Wilson, Samantha Wilson

Eighth Grade: Taylor Anderson, Mekhi Baradji, Noah Becerra, Domanic Bohn, Calista Coller, Ethan David, Christopher Fowler, Zoey Francke, Blaise Glavin, Gabriel Haagenson, Emily Hager, Josiah Hansen, Jayden Hattabaugh, Madison Janczak, Patricia Kerwin, Paris Lemus, Allison Lucier, Austin Mayer, Landen Murphy, Paris Przybylski, Zada Radcliffe, Maxwell Rattunde, Lyndsey Saunders, Cara Stridde, Faith Teumer, Alycia Zander

Seventh Grade: Joshua Baumgart, Rachael Bilski, Natalie Bottensek, Payton Burke, Mya Gehle, Jasmen Godfrey, Hailee Horak, Isaac Hunkins, Hannah Kiesling, Luke Kiesling, Brodie Lotz, Katelyn McNew-Minetti, Elijah Nelsen, Cody Quinnell, Ashley Seifert, Dominac Steffen, Lukas, Sterbenz, Izayah Swenson, Florentino Teumer, Gwendolyn Teumer, Michael Tucker, Carson Wilhorn

Sixth Grade: Jadyn Ashlin, Celeste Coller, Andrea Dunnick, Tapanga Faulkner, Adam Hiess, Bethany Hinchley, Patrick Hinchley, Hunter Kaufmann, Callie Quinnell, Samuel Rattunde, Kaeden Smith, Easton Starr, Max Teumer, Blaise Texley, Gianna Van Hoof, Daniel Wilkinson, Jillian Winch, Ainsley Zavala, Daniel Zebrowski

C Honor Roll

Seniors: Samantha Kristian, Zachariah Olson, Jonathan Randles, Gabriel Slye, Eric Smedbron

Juniors: Kyle Dukelow, Michelle Lambert, Logan Long, Sawyer Olson, Jeffery Van Meter, Walter Vondoloski, Nathan Winch

Sophomores: Elizabeth Corcoran, Seth David, Alli Francke, Danae Hesse, Treyton Jefferies, Austin Kell, Logan Ladwig, Ethan Mallory, Cheyenne Polack, Kayla Reilly, Aric Ristick, Jacinta Teumer, Evan Clinton, Ethan Fowler

Freshmen: Caydence Exner, Samuel Fox, Landon Harmon, Caleb Heintz, Heather Malone, Izaiah Marotta, Jaeden Murphy, Madysen Ostrum, Joshua Pangborn, Dustyn Sparby, Robert Swenson, Jacob Waltemath, Adryn Wertjes, Steven Westrich

Eighth Grade: Cameron Beranek, Sidney Coolidge, Seth Darby, Angelica Hays, Zander Knezovich, Christopher McGarey, Conner Seifert, Tapenga Tegelman, Caleb Uksas, Catrina Wilson

Seventh Grade: Ethan Anderson, Samantha Bodi, Aubree Cattron, Haley Cross, Brandon Fuller, Kaden Haagenson, Cayden Harmon, Rhyana Herrmann, Chase Jahnke, Benjamin King, Glenna Novotny, Megan O’Loughlin, Nickolai Reynolds, Mason Wollschlager

Sixth Grade: Cole Exner, Gage Garcia, Jack Herried, Charles Novotny, Andrew O’Loughlin, Kadin Schultz, Tiffany Weckesser, Enyce Whitman, Justin Williams, Sequoia Wychesit